Şartlar & Koşullar


Alışveriş Şartları


www.gomlekmerkezi.com web sitesini kullanan ve alışveriş yapan ziyaretçilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar Kuşan Konfeksiyon adına www.gomlekmerkezi.com' a aittir. Gömlek Merkezi burada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Siparişiniz ödeme onayının alınmasından sonra işleme alınarak üretimine başlanacaktır. Bu süreç olağan durumlarda en geç 5 iş günü sonunda anlaşmalı kargo şirketine ( PTT Kargo) teslim edilmektedir. Teslimatlar gönderilen bölgeye göre 2-3 gün sürebilir.Siparişlerinizi Hesabım bölümünden siparişlerim sekmesinden takip edebilirsiniz.

Paketinizi kargo görevlisi yanında kontrol ederk teslim alınız. Herhangi bir hasar olması durumunda teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanağın bir kopyasını destek@gomlekmerkezi.com' a göndererek durumu bildiriniz.

Gömlek Merkezin'de satışa sunulan kişiye özel ürünler için 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kategorisine girmektedir. Siparişinizin onaylanmasından sonra hiçbir şekilde iptal, iade ve değişim yapılamamaktadır. Ancak üretim hatası veya istenilen özelliklerden farklı durum söz konusu ise Gömlek Merkezi gömleğinizi isteğiniz doğrultusunda düzenleyip göndermeyi taahhüt eder.

Nakış işlemesi olmayan standart ürünlerde iade ve değişim hakkı mevcuttur.

Tüm istek ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.


Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürününler kişiye özel üretildiği için Tüketici Kanunu'na göre iade edilmesi mümkün değildir. İstediğiniz detayların üretimden kaynaklı hatalar olması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün isteklerinize uygun hale getirildikten sonra gönderilecektir. Sipariş edilen ürün hatası yanlış tercih veya müşteri kullanımından oluşmuşsa ürünün iade iptal ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Gömlek Merkezie posta : destek@gomlekmerkezi.com